Emailovy klient
-
janiss
- častý přispěvatel

- Posts: 268
- Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Contact:
Emailovy klient
Ahoj moze niekto poradit nejakeho dobreho emailoveho klienta pre pop3- Ten v samsungu by mohol byt dobry ale je hrozny chyba mi tam oznacenie viacerich emailov a hlavne ked precitam meily tak casom ked sa to synchronizuje mi ukaze zasa tie precitane meily ako neprecitane tzn. ze mi tam stale svieti ze mam napr 26 meilov neprecitanych a pritom su uz davno precitane.
-
Pipa
- smartguru

- Posts: 783
- Joined: Tue Apr 22, 2008 12:33
- Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
- Location: okolí stověžaté
Emeilovy klient
já mám emailové účty spřažený s google a tudíž používám Gmail a mohu jen doporučit.
jinak obecně uznávanej klient je K-9 Mail
jinak obecně uznávanej klient je K-9 Mail
-
risa1978
- přispěvatel

- Posts: 58
- Joined: Sun Mar 20, 2011 9:10
- Zařízení: Galaxy Note
- Location: kolem Brna
Emeilovy klient
Ja pouzivam taky K-9 , je lepsi nez ten original Samsung. Na soukromej email pouzivam gmail, a v K9 mam 3 firemni ucty. Chybi me klient na kterej sem byl zvyklej z desireHD, ten me vyhovoval na 100%, hlavne nastaveni moznosti ruzneho intervalu synchronizace v ruznou denni dobu. No a widget mel taky supr, ten u K9 stoji za...... Kdyho tak nekdo dokazal z nejake HTC romky extrahovat, to bych byla parada
-
janiss
- častý přispěvatel

- Posts: 268
- Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Contact:
Emeilovy klient
K9 som skusal ale nejak sa mi nepaci ale asi ho nahodim zase lebo nic lepsie asi nebude neviem no. A nejaky widget na hudbu by sa nenasiel niekde? Nerozumiem preco ho note nema aspon ten obycajny kde je play a posuvanie pesnicky dopredu
- aeon101
- stálý přispěvatel

- Posts: 478
- Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
- Zařízení: Z Ultra, BB 9800
- Location: Kamenice u Prahy
Emeilovy klient
Zeby klasicky Winamp? Mne slouzi vic nez moc...
-
Bobanovicz
- smartguru

- Posts: 627
- Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Praha
Re: Emeilovy klient
Note má ovládání přehrávače na locksreenu.
-
janiss
- častý přispěvatel

- Posts: 268
- Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Contact:
Emailovy klient
Ano ma to je super ale tak na lockscreene je iba ked je hudba spustena a nechcem iny prehravac nerad pouzivam aplikacie tretich stran
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests