Jas
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Jas
Zajímalo by mě, jak je na tom Titan s jasem. Měl jsem před časem chvilku Omnii 7 a to byla pro mě osobně tragedie. I na nejnižší ručně nastavený jas to v šeru nebo ve tmě strašně pralo do očí. Můžete prosím někdo porovnat s Titanem?
Jas
Je to hodně subjektivní záležitost a je známo, že někteří lidé jsou více citliví na světlo než jiní. Kupodivu tuto vyšší citlivost mohou mít na svědomí i velmi často používané sluneční brýle zejména v prostředí, kde ztrácí svůj účel - v budovách nebo když je zatažená obloha.
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Jas
Zkoušel jsem ho dnes znovu a déle v jiné prodejně O2 a přijde mi, že ten nejmenší jas je pro noční čtení naprosto v pohodě. Ještě dotaz. když ho zapnu ve tmě, svítí dole ta tři senzorová tlačítka?
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Jas
No možná je to jasné tobě. V absolutní tmě (jo, čtu si před spaním v posteli) ruší cokoli, co ti mimo displej svítí. Na Androidu jsem na to měl kdysi nějaké udělátko, které dokázalo podsvícení tlačítek vypínat.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

