Jas

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas

Post by elka_cz »

Zajímalo by mě, jak je na tom Titan s jasem. Měl jsem před časem chvilku Omnii 7 a to byla pro mě osobně tragedie. I na nejnižší ručně nastavený jas to v šeru nebo ve tmě strašně pralo do očí. Můžete prosím někdo porovnat s Titanem?
User avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 476
Joined: Tue Dec 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Jas

Post by kalmia »

Je to hodně subjektivní záležitost a je známo, že někteří lidé jsou více citliví na světlo než jiní. Kupodivu tuto vyšší citlivost mohou mít na svědomí i velmi často používané sluneční brýle zejména v prostředí, kde ztrácí svůj účel - v budovách nebo když je zatažená obloha.
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas

Post by elka_cz »

Nepoužívám sluneční brýle :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Jas

Post by htcjirka »

Tak u Titana rozhodne strach mit nemusis..na nejnizsi uroven tak neprijemny displej ako u Omnie 7 neni..
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas

Post by elka_cz »

Zkoušel jsem ho dnes znovu a déle v jiné prodejně O2 a přijde mi, že ten nejmenší jas je pro noční čtení naprosto v pohodě. Ještě dotaz. když ho zapnu ve tmě, svítí dole ta tři senzorová tlačítka?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Jas

Post by htcjirka »

To je snad jasne ze sviti ty tri senzorova tlacitka,to u kazdeho mobilu.Sviti prijemne slabe ze to nerusi..
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas

Post by elka_cz »

No možná je to jasné tobě. V absolutní tmě (jo, čtu si před spaním v posteli) ruší cokoli, co ti mimo displej svítí. Na Androidu jsem na to měl kdysi nějaké udělátko, které dokázalo podsvícení tlačítek vypínat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Jas

Post by htcjirka »

Tady vazne nerusi,je to hodne slabounke..Na utilitku na vypnuti u WP7 zapomen..
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest