Najde se někdo na test ROMky?
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Najde se někdo na test ROMky?
Nenašel by se tu někdo kdo by zkusil upravenou WP7 ROM pro Omnii 7? Jednalo by se o Mango 7720.68 s úpravou registru spočívající v odemčení zařízení (a možná i něco dalšího an přání). Jedná se převážně o test pro mě vzhledem k tomu, že nemám Omnii k dispozici a chtěl bych upravit svoji kuchyň, aby fungovala i pro ně. ROMka by byla k dispozici v průběhu příštího týdne jen co jí připravím. Snad se najde alespoň jeden člověk který by to zkusil... 
-
nocturneop15
- přispěvatel

- Posts: 61
- Joined: Tue Sep 06, 2011 13:13
- Zařízení: Omnia 7
RE: Najde se někdo na test ROMky?
Vzhledem k tomu, ze na omnii neni co skazit, klidne ji obetuju, cert ji vem.
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
Najde se někdo na test ROMky?
Pracuješ na ní? Tímto se hlásím.
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Najde se někdo na test ROMky?
Bohužel se mi nedaří korektně sestavit flashovací soubor tak to na chvilku pokládám a vrhám se na HD2 ROM, ale za nějakou dobu bych se k tomu klidně mohl vrátit třeba do té doby někdo najde nějaké řešení 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest