Najde se někdo na test ROMky?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Najde se někdo na test ROMky?

Post by tslany »

Nenašel by se tu někdo kdo by zkusil upravenou WP7 ROM pro Omnii 7? Jednalo by se o Mango 7720.68 s úpravou registru spočívající v odemčení zařízení (a možná i něco dalšího an přání). Jedná se převážně o test pro mě vzhledem k tomu, že nemám Omnii k dispozici a chtěl bych upravit svoji kuchyň, aby fungovala i pro ně. ROMka by byla k dispozici v průběhu příštího týdne jen co jí připravím. Snad se najde alespoň jeden člověk který by to zkusil... :roll:
nocturneop15
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Tue Sep 06, 2011 13:13
Zařízení: Omnia 7

RE: Najde se někdo na test ROMky?

Post by nocturneop15 »

Vzhledem k tomu, ze na omnii neni co skazit, klidne ji obetuju, cert ji vem.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Najde se někdo na test ROMky?

Post by jacek »

Pracuješ na ní? Tímto se hlásím.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Najde se někdo na test ROMky?

Post by tslany »

Bohužel se mi nedaří korektně sestavit flashovací soubor tak to na chvilku pokládám a vrhám se na HD2 ROM, ale za nějakou dobu bych se k tomu klidně mohl vrátit třeba do té doby někdo najde nějaké řešení :-)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest