Už jste se někdo zkoušel registrovat do soužěže http://www.vyvijej.cz" onclick="window.open(this.href);return false;?
Zajímalo by mě, jestli se dají přidávat aplikaci i dodatečně po registraci.
Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti
- Jiří Danihelka
- přispěvatel

- Posts: 50
- Joined: Fri Aug 26, 2011 7:56
- Zařízení: HTC HD2(WP7),Mozart,Lumia710+800, Kindle3G,Omnia7
-
Martin Suchan
- smartmaniak

- Posts: 1138
- Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
- Zařízení: Nokia Lumia 925
- Location: Praha
Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti
Take jsem se nedavno registroval, co me ale prekvapilo, ze se tam nikde nezadava LiveID, pod kterym covek vyviji sve palikace, jen jmeno, adresa, kontaktni email a "nazvy aplikaci"
Tak nevim, jak to budou merit.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest