Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
User avatar
Jiří Danihelka
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Fri Aug 26, 2011 7:56
Zařízení: HTC HD2(WP7),Mozart,Lumia710+800, Kindle3G,Omnia7

Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti

Post by Jiří Danihelka »

Už jste se někdo zkoušel registrovat do soužěže http://www.vyvijej.cz" onclick="window.open(this.href);return false;?
Zajímalo by mě, jestli se dají přidávat aplikaci i dodatečně po registraci.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti

Post by Martin Suchan »

Take jsem se nedavno registroval, co me ale prekvapilo, ze se tam nikde nezadava LiveID, pod kterym covek vyviji sve palikace, jen jmeno, adresa, kontaktni email a "nazvy aplikaci" ;oI Tak nevim, jak to budou merit.
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests