Vypnutí datových přenosů

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Vypnutí datových přenosů

Post by elka_cz »

Je v nastavení možnost vypnout mobilní data?
hujer
smartguru
smartguru
Posts: 730
Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Location: Opava

Vypnutí datových přenosů

Post by hujer »

Samozřejmě, tys ten mobil ještě neměl v ruce?
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Vypnutí datových přenosů

Post by elka_cz »

Ne. Momentálně cestuje republikou od původního majitele ke mně :-) Díky.

Mimochodem, nechystá se Meteoservis pro Windows Phone?
hujer
smartguru
smartguru
Posts: 730
Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Location: Opava

Vypnutí datových přenosů

Post by hujer »

Nejenže se chystá, ale první verze se už pomalu blíží k cíli.
Vydání předpokládám brzo na podzim - snad v září či začátkem října.

Starší screeny: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 30#p214489" onclick="window.open(this.href);return false;
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Vypnutí datových přenosů

Post by elka_cz »

Betatesterů netřeba? Rád zkouším nové věci ještě před vyjitím :-)
hujer
smartguru
smartguru
Posts: 730
Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Location: Opava

Vypnutí datových přenosů

Post by hujer »

OK, bude-li třeba, ozvu se :-)
User avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Thu Aug 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Vypnutí datových přenosů

Post by herm »

elka_cz wrote:Je v nastavení možnost vypnout mobilní data?
Je tam volba:
- flight mode, kdy se vypne "skoro všechno" :-)
- mobile network (data on/off)
- battery saver, což je takové jakési zapnutí volby dat "na vyžádání", data se tedy podle mě nevyužívají na pozadí, ale když chceš něco aktualizovat, tak se to provede ručně

(je to tedy v Mango beta, v té základní verzi si to nepamatuju, ale třeba ten battery saver tam asi nebyl)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest