Vypnutí datových přenosů
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Vypnutí datových přenosů
Je v nastavení možnost vypnout mobilní data?
-
hujer
- smartguru

- Posts: 730
- Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
- Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
- Location: Opava
Vypnutí datových přenosů
Samozřejmě, tys ten mobil ještě neměl v ruce?
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Vypnutí datových přenosů
Ne. Momentálně cestuje republikou od původního majitele ke mně
Díky.
Mimochodem, nechystá se Meteoservis pro Windows Phone?
Mimochodem, nechystá se Meteoservis pro Windows Phone?
-
hujer
- smartguru

- Posts: 730
- Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
- Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
- Location: Opava
Vypnutí datových přenosů
Nejenže se chystá, ale první verze se už pomalu blíží k cíli.
Vydání předpokládám brzo na podzim - snad v září či začátkem října.
Starší screeny: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 30#p214489" onclick="window.open(this.href);return false;
Vydání předpokládám brzo na podzim - snad v září či začátkem října.
Starší screeny: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 30#p214489" onclick="window.open(this.href);return false;
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Vypnutí datových přenosů
Betatesterů netřeba? Rád zkouším nové věci ještě před vyjitím 
-
hujer
- smartguru

- Posts: 730
- Joined: Thu Apr 06, 2006 9:01
- Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
- Location: Opava
Vypnutí datových přenosů
OK, bude-li třeba, ozvu se 
Vypnutí datových přenosů
Je tam volba:elka_cz wrote:Je v nastavení možnost vypnout mobilní data?
- flight mode, kdy se vypne "skoro všechno"
- mobile network (data on/off)
- battery saver, což je takové jakési zapnutí volby dat "na vyžádání", data se tedy podle mě nevyužívají na pozadí, ale když chceš něco aktualizovat, tak se to provede ručně
(je to tedy v Mango beta, v té základní verzi si to nepamatuju, ale třeba ten battery saver tam asi nebyl)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
