I8700XXKC1

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
pavelxy
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Mon May 09, 2011 23:19
Zařízení: i8700

I8700XXKC1

Post by pavelxy »

Ahoj, používáte někdo tuto verzi ROM? A pokud jo, jaký je rozdíl mezi I8700XXKC1 a I8700XXJK1?... Díky za odpovědi.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

I8700XXKC1

Post by jacek »

KC1 obsahuje novější verzi Radio ROM a bootloaderu. Po jejím nahrání mně přišlo, že foun reaguje rychleji a zvýšila se hlasitost, rozhodně jsem ji použil jako nosnou k přehrání beta Mango a nemohu si na reakce founu stěžovat.
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

I8700XXKC1

Post by milennium »

V souvislosti s ROM KC1. Jaký jsi použil .CSC soubor ? Od O2C a nebo jiný s jiné ROM ?
Díkec za info.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

I8700XXKC1

Post by jacek »

CSC soubor jsem použil z ENJK1.
Zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=973420" onclick="window.open(this.href);return false; velice dobře(pro mě blbuvzdorně :) ) popsáno
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

I8700XXKC1

Post by milennium »

O.K. Díkec.
pavelxy
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Mon May 09, 2011 23:19
Zařízení: i8700

I8700XXKC1

Post by pavelxy »

jacek: Šlo ti tam mango dostat bez problémů?... Já se s tím nemůžu domluvit.....:(
pruzkaty
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 75
Joined: Tue Feb 24, 2009 19:13
Zařízení: HTC

I8700XXKC1

Post by pruzkaty »

Ja teda s touto romkou moc dobre zkusenosti nemam. Prijde mi, ze po nahrani mi hodne klesla vydrz telefonu.

Nakonec jsem to vyresil tak, ze cast jsem nahral z XXJC1 a cast z XXKC1.
Konkretne:

PDA: i8700XXKC1
Phone: i8700XXJK1
CSC: i8700O2CKC1
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest