I8700XXKC1
I8700XXKC1
Ahoj, používáte někdo tuto verzi ROM? A pokud jo, jaký je rozdíl mezi I8700XXKC1 a I8700XXJK1?... Díky za odpovědi.
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
I8700XXKC1
KC1 obsahuje novější verzi Radio ROM a bootloaderu. Po jejím nahrání mně přišlo, že foun reaguje rychleji a zvýšila se hlasitost, rozhodně jsem ji použil jako nosnou k přehrání beta Mango a nemohu si na reakce founu stěžovat.
-
milennium
- smartstar

- Posts: 879
- Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
- Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
- Location: Kutná Hora
I8700XXKC1
V souvislosti s ROM KC1. Jaký jsi použil .CSC soubor ? Od O2C a nebo jiný s jiné ROM ?
Díkec za info.
Díkec za info.
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
I8700XXKC1
CSC soubor jsem použil z ENJK1.
Zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=973420" onclick="window.open(this.href);return false; velice dobře(pro mě blbuvzdorně
) popsáno
Zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=973420" onclick="window.open(this.href);return false; velice dobře(pro mě blbuvzdorně
-
milennium
- smartstar

- Posts: 879
- Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
- Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
- Location: Kutná Hora
I8700XXKC1
O.K. Díkec.
I8700XXKC1
jacek: Šlo ti tam mango dostat bez problémů?... Já se s tím nemůžu domluvit.....:(
I8700XXKC1
Ja teda s touto romkou moc dobre zkusenosti nemam. Prijde mi, ze po nahrani mi hodne klesla vydrz telefonu.
Nakonec jsem to vyresil tak, ze cast jsem nahral z XXJC1 a cast z XXKC1.
Konkretne:
PDA: i8700XXKC1
Phone: i8700XXJK1
CSC: i8700O2CKC1
Nakonec jsem to vyresil tak, ze cast jsem nahral z XXJC1 a cast z XXKC1.
Konkretne:
PDA: i8700XXKC1
Phone: i8700XXJK1
CSC: i8700O2CKC1
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

