PowerTraveller Power Monkey Classic V2

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Post Reply
Lufik
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Mon Dec 27, 2010 14:34
Zařízení: HTC Desire HD

PowerTraveller Power Monkey Classic V2

Post by Lufik »

Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto zařízenim ? jeslti se to vyplatí nebo ne, Díky
http://nabijecky-mobily.heureka.cz/powe ... ecifikace/
mist
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 143
Joined: Thu Nov 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Location: Praha

Re: PowerTraveller Power Monkey Classic V2

Post by mist »

Mam ho doma. Pouzivam ho treba pri geocaching nebo kdyz jedu do zahranici autobusem. Zda se to vyplati je spis otazka na tebe :-) nestaci ti vydrz telefonu? Pokud ne, chces sebou tahat dalsi vec?
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest