Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto zařízenim ? jeslti se to vyplatí nebo ne, Díky
http://nabijecky-mobily.heureka.cz/powe ... ecifikace/
PowerTraveller Power Monkey Classic V2
Re: PowerTraveller Power Monkey Classic V2
Mam ho doma. Pouzivam ho treba pri geocaching nebo kdyz jedu do zahranici autobusem. Zda se to vyplati je spis otazka na tebe
nestaci ti vydrz telefonu? Pokud ne, chces sebou tahat dalsi vec?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

