Vizitky

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
wez_
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Vizitky

Post by wez_ »

Zdravím pánové!

Mám dotaz. Nemáte nějaké zkušenosti s vizitkama kontaktů? Matka se snažila mi poslat vizitku z Nokie, ale nepřišlo mi vůbec nic. Ani zpráva, že se to nepodařilo zpracovat. Na WP7 nebo Omnii nefungují vizitky? Vždyť to umí snad každý mobil ne?
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Vizitky

Post by steelspace »

Jednoduchá odpověď - vizitka (vCard) není zatím ve WP7 podporována.
User avatar
wez_
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Vizitky

Post by wez_ »

to jsem chtel i nechtel slyset :) diky
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest