Zdravím pánové!
Mám dotaz. Nemáte nějaké zkušenosti s vizitkama kontaktů? Matka se snažila mi poslat vizitku z Nokie, ale nepřišlo mi vůbec nic. Ani zpráva, že se to nepodařilo zpracovat. Na WP7 nebo Omnii nefungují vizitky? Vždyť to umí snad každý mobil ne?
Vizitky
-
steelspace
- smartmaniak

- Posts: 1094
- Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
- Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
- Location: Líbeznice
Vizitky
Jednoduchá odpověď - vizitka (vCard) není zatím ve WP7 podporována.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
