přední kamerka

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Wed Mar 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Location: Praha

přední kamerka

Post by miaggi »

Nevíte jestli má Omnia 7 přední kamerku pro videohovory? Nikde na netu jsem to nenašel a nikde v systému není žádná taková funkce, která by tu přední kamerku zapla (teda jestli to je kamerka, možná je to nějaký čidlo :-D). díky za odpovědi
User avatar
wez_
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

přední kamerka

Post by wez_ »

Pokud vim tak nema. :) Melo by to byt cidlo pro zjistovani vzdalenosti. Ale nerad bych te mystifikoval. :)

Btw videohovory u nas nejsou podporovane nebo se mylim? Mam pocit, ze asi nikdy ani nebudou (s tempem jakym se tady vsechno dostava)
scoopitch
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

přední kamerka

Post by scoopitch »

Omnia 7 přední kameru určitě nemá. Jsou tam dvě čidla - na světlo a proximity...
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

přední kamerka

Post by premikkoci »

Videohovory bych přes operátora nikdy nepoužíval..
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 93
Joined: Wed Nov 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

přední kamerka

Post by diviline »

Přední kameru bohužel nemá, dalo by se to použít při videohovorech ne nutně přes operátory, ale v aplikacích třetích stran, například Skype, obdoby FaceTime pro Android jménem Tango a podobné.
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest