přední kamerka
přední kamerka
Nevíte jestli má Omnia 7 přední kamerku pro videohovory? Nikde na netu jsem to nenašel a nikde v systému není žádná taková funkce, která by tu přední kamerku zapla (teda jestli to je kamerka, možná je to nějaký čidlo
). díky za odpovědi
přední kamerka
Pokud vim tak nema.
Melo by to byt cidlo pro zjistovani vzdalenosti. Ale nerad bych te mystifikoval. 
Btw videohovory u nas nejsou podporovane nebo se mylim? Mam pocit, ze asi nikdy ani nebudou (s tempem jakym se tady vsechno dostava)
Btw videohovory u nas nejsou podporovane nebo se mylim? Mam pocit, ze asi nikdy ani nebudou (s tempem jakym se tady vsechno dostava)
přední kamerka
Omnia 7 přední kameru určitě nemá. Jsou tam dvě čidla - na světlo a proximity...
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
přední kamerka
Videohovory bych přes operátora nikdy nepoužíval..
-
diviline
- přispěvatel

- Posts: 93
- Joined: Wed Nov 03, 2010 11:42
- Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer
přední kamerka
Přední kameru bohužel nemá, dalo by se to použít při videohovorech ne nutně přes operátory, ale v aplikacích třetích stran, například Skype, obdoby FaceTime pro Android jménem Tango a podobné.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
