Nemohu se dostat do download modu

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Nemohu se dostat do download modu

Post by premikkoci »

Zdravím. Už tak hodinu se nemůžu dostat do download modu. Telefon má brand od T-mobilu. Máte nějaké rady? Zmačknu Power+VolUP+Kamera a nic se neděje.
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Nemohu se dostat do download modu

Post by Balrog »

Taky jsem to zkoušel a marně.pokud máš T-mobile tak to máš zablokované.tedy aypoň já to měl.mám také omnii 7 od T-mobile
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Nemohu se dostat do download modu

Post by premikkoci »

No už jsem přišel na to jak se tam dostat. Musí se použít ten USB jig
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest