Nemohu se dostat do download modu
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
Nemohu se dostat do download modu
Zdravím. Už tak hodinu se nemůžu dostat do download modu. Telefon má brand od T-mobilu. Máte nějaké rady? Zmačknu Power+VolUP+Kamera a nic se neděje.
Nemohu se dostat do download modu
Taky jsem to zkoušel a marně.pokud máš T-mobile tak to máš zablokované.tedy aypoň já to měl.mám také omnii 7 od T-mobile
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
Nemohu se dostat do download modu
No už jsem přišel na to jak se tam dostat. Musí se použít ten USB jig
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
