IMAP - Seznam.cz
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
IMAP - Seznam.cz
Při změně příchozí pošty z POP3 na IMAP mi přijde prázdný mail - tedy jen hlavička a při pokusu o stažení se objeví hláška "Tento e-mail je stále na serveru". Přičemž se nic nestáhne. Vím, že strojvudce to již řešil, ale odpověď žádná. Yamato, ty jsi psal, že Ti IMAP funguje. Přes POP3 mi to funguje, ale IMAP je přece jen komfortnější (kdyby fungoval). Jinak to všechny ostatní složky načte, takže jakási spolupráce tu je. Nevíte někdo, kde je problém?
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
IMAP - Seznam.cz
Mas pres pc imap na seznamu aktivovany?Standartne aktivovany neni.
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Re: IMAP - Seznam.cz
Samozřejmě
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
IMAP - Seznam.cz
a proč si schránku od Seznamu nenaimportuješ do Gmailu?
-
strojvudce
- častý přispěvatel

- Posts: 175
- Joined: Wed Jan 30, 2008 0:56
- Zařízení: HTC Desire HD
Re: IMAP - Seznam.cz
Pistolník: Řešil, ale nevyřešil a vrátil jsem to na POP3 a šlape. :( Dělaly to jen některé emailu, jiné se stáhly bez problémů.
Sent from my Desire HD using Tapatalk
Sent from my Desire HD using Tapatalk
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Re: IMAP - Seznam.cz
To Lubos. Protože mi to dělalo neplechu. Chodily blbě některé přílohy a hlavně jsem nevěděl od koho ten mail je. Odesílatelem byla vždy moje seznamová adresa. Nevím proč. Mě to přes POP3 funguje dobře, ale proč by nemohlo lip, že? 
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
IMAP - Seznam.cz
Pistolnik > odliseni neni v emailove adrese, ale jako priznak (label) u mailu - takze "cizi" maily muzes i rychle vyfiltrovat...
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Re: IMAP - Seznam.cz
Tak tomuhle vůbec nerozumím. Jen jsem popsal, že mi všechny maily chodily jakoby ode mě.
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
IMAP - Seznam.cz
pokud nemely dany label, tak to asi bude chyba imap seznamu - protoze jinak imap servery funguji korektne - ale v tomto pripade celkem postaci pop3, ne? zaskrtnes, ze se maji maily nechavat na puvodnim serveru a vic neresim...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests