IMAP - Seznam.cz

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Post Reply
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

IMAP - Seznam.cz

Post by Pistolník »

Při změně příchozí pošty z POP3 na IMAP mi přijde prázdný mail - tedy jen hlavička a při pokusu o stažení se objeví hláška "Tento e-mail je stále na serveru". Přičemž se nic nestáhne. Vím, že strojvudce to již řešil, ale odpověď žádná. Yamato, ty jsi psal, že Ti IMAP funguje. Přes POP3 mi to funguje, ale IMAP je přece jen komfortnější (kdyby fungoval). Jinak to všechny ostatní složky načte, takže jakási spolupráce tu je. Nevíte někdo, kde je problém?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

IMAP - Seznam.cz

Post by htcjirka »

Mas pres pc imap na seznamu aktivovany?Standartne aktivovany neni.
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Re: IMAP - Seznam.cz

Post by Pistolník »

Samozřejmě
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

IMAP - Seznam.cz

Post by Luboš Klicpouch »

a proč si schránku od Seznamu nenaimportuješ do Gmailu?
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 175
Joined: Wed Jan 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: IMAP - Seznam.cz

Post by strojvudce »

Pistolník: Řešil, ale nevyřešil a vrátil jsem to na POP3 a šlape. :( Dělaly to jen některé emailu, jiné se stáhly bez problémů.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Re: IMAP - Seznam.cz

Post by Pistolník »

To Lubos. Protože mi to dělalo neplechu. Chodily blbě některé přílohy a hlavně jsem nevěděl od koho ten mail je. Odesílatelem byla vždy moje seznamová adresa. Nevím proč. Mě to přes POP3 funguje dobře, ale proč by nemohlo lip, že? :)
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

IMAP - Seznam.cz

Post by spermosh »

Pistolnik > odliseni neni v emailove adrese, ale jako priznak (label) u mailu - takze "cizi" maily muzes i rychle vyfiltrovat...
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Re: IMAP - Seznam.cz

Post by Pistolník »

Tak tomuhle vůbec nerozumím. Jen jsem popsal, že mi všechny maily chodily jakoby ode mě.
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

IMAP - Seznam.cz

Post by spermosh »

pokud nemely dany label, tak to asi bude chyba imap seznamu - protoze jinak imap servery funguji korektne - ale v tomto pripade celkem postaci pop3, ne? zaskrtnes, ze se maji maily nechavat na puvodnim serveru a vic neresim...
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest