Lze pomocí něčeho uspořádat Menu, myslím tím všechny zástupce.
Hry do složky hry apod..
Nechci aplikaci ve které jsou složky, chtěl bych přímo v menu mít tak tři čtyři složky a né táááákhle dlouhý menu.
Uspořádání menu
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Uspořádání menu
Jo, tohle jsem taky moc nepochopil, v tomhle zlatý WM. Já používám aplikaci FolderOrganiser, tam se dají aplikace rozdělit jak si člověk zamane.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
