Uspořádání menu

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Post Reply
User avatar
pepino34
nováček
nováček
Posts: 46
Joined: Sun Jan 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Location: Brno
Contact:

Uspořádání menu

Post by pepino34 »

Lze pomocí něčeho uspořádat Menu, myslím tím všechny zástupce.
Hry do složky hry apod..
Nechci aplikaci ve které jsou složky, chtěl bych přímo v menu mít tak tři čtyři složky a né táááákhle dlouhý menu.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Uspořádání menu

Post by YAMATO »

Jo, tohle jsem taky moc nepochopil, v tomhle zlatý WM. Já používám aplikaci FolderOrganiser, tam se dají aplikace rozdělit jak si člověk zamane.
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest