Vyhlazování písma, kalendář ?
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
Vyhlazování písma ?
Start=>Settings=>System=>Screen=>ClearType
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
Vyhlazování písma ?
Aha, to už jsem na jedné romce zažil 
je možné, že v 3.14......... je vyhlazování automaticky nastaveno....nevím
stáhnout app clear- vím že je, kdysi jsem ji měl staženou
edit: co takhle vypnou sense a pohybovat se ve wm? tam to sakra být musí.
je možné, že v 3.14......... je vyhlazování automaticky nastaveno....nevím
stáhnout app clear- vím že je, kdysi jsem ji měl staženou
edit: co takhle vypnou sense a pohybovat se ve wm? tam to sakra být musí.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest