Vyhlazování písma, kalendář ?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Vyhlazování písma ?

Post by jacek »

Start=>Settings=>System=>Screen=>ClearType
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Vyhlazování písma ?

Post by jacek »

Aha, to už jsem na jedné romce zažil :evil:
je možné, že v 3.14......... je vyhlazování automaticky nastaveno....nevím
stáhnout app clear- vím že je, kdysi jsem ji měl staženou
edit: co takhle vypnou sense a pohybovat se ve wm? tam to sakra být musí.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest