HTC HD2 - spokojenost ?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by YAMATO »

Fixace satelitů řádově vteřiny. Rychlost celkově hodně dobrá, i když samozřejmě jak co. Zvuk z repráku nic moc. Sluchátka používám BT (Motorola S9), s drátovými nevím. Display folii nepotřebuje.

Prostě až na pár věcí jsem maximálně spokojen. Jsem dost zvědav jak to bude u tebe :-)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by Pavel Vlasák »

..a hlavně u HTC HD2 lepší výdrž baterie než u Desire. :-(
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by jacek »

ve všech bodech souhlasím s YAMATEM a dodám.....zatím nejlepší kvalitu zvuku a výdrž mám s použitím radia 2.14.50.04
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by Libunda »

telefon je skvělý, jen ten zvuk je opravdu horší.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by Milan Pištělka »

Telefon už takřka rok určitě patří k tomu nejlepšímu, co je k mání na trhu. Zejména na experimentování se hodí ze všech nejlépe. V poslední době k tomu přibyla úžasná možnost zkoušet různé portace Androida. V té první, co mám v podpisu, funguje všechno jak má. Plnohodnotná androidí ROM se kvapem blíží.
Rozhodně nelze souhlasit s názorem, že není potřeba folie. Sklo není tak tvrdé, jak se mnozí domnívají. Já jsem si ji koupil a aplikoval až po vzniku rýhy.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by jacek »

Milan Pištělka wrote:Sklo není tak tvrdé, jak se mnozí domnívají.
jj, k tomu....folii jsem ,,nasadil" počínaje 5 vteřinou po vybalení z krabice :grin: a tím se vyhnul poškrábání jinak odolného skla 8-)
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by YAMATO »

No já ho mám bez folie a po mnoha měsících naprosto OK. Samozřejmě používám pouzdro.
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Mon Dec 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Bašť
Contact:

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by čiko »

To je na tom Desire s tou baterkou fakt tak špatně? Přemýšlel jsem, že bych Galaxy S vyměnil za Desire, ale začínám brzdit.
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Wed Jul 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

HTC HD2 - spokojenost ?

Post by mike007 »

Jsem s HD2 spokojený, jen prostě nedokážu napsat sms bez toho, abych neudělal v každém slově nějaký překlep. Ta klávesnice je na houby. Člověk se silnějšími prsty je v pr... pytli...
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest