Koš???
Koš???
Existuje ve Win v HTC něco jako Koš v klasických Win na compu? Není někde skrytý? Nebo vše co "vyhodím" je smazáno navždy? Zajímá mě to proto aby se zbytečně i po vymazání nepotřebného nezas..... paměť. Díky. A.
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Koš???
Žádná obdoba koše na Windows Mobile neexistuje. Zařízení má flash paměť a to, co vyhodíš, je zkrátka fuč. Pokud máš nedostatek místa ve vnitřním úložišti, hledej problém jinde (například ukládání stažených souborů, vyzváněcí melodie, nastavení ukládání ve fotoaparátu, poznámkách, Wordu atd.).
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Koš???
To jo, ale to jenom pokud mažeš soubory přes Resco Explorer.
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Koš???
Tak to Tě asi zklamu. Ono se to sice nikam tajně neukládá, ale smazat znamená, že to systém pouze ignoruje. A do té doby, než se to přepíše souborem jiným, to tam stále je. A tedy dá se k tomu eventuelně dostat.
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Koš???
2 Pistolník: Nepleteš si to s harddiskem? Tam to funguje tak, jak píšeš, ale u flash paměti se prostor po smazaném souboru přepíše na binární jedničky. Při ukládání dalších souborů se pak třeba 1111 může změnit na 1010 , ale původní zápis jen tak snadno nezískáš.
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Koš???
Řekl bych, že má trochu pravdu, resp. je to o přístupu systému. I na HDD lze soubor smazat natvrdo, tedy přepsáním na 1111 (zmagnetizováním
) a odstraněním informace o souboru. U Flash to je podobné, na začátku paměti by měly být informace o souborech a když se maže soubor, tak by mělo stačit smazat tu informaci ze začátku (případně lze také natvrdo smazat i data přepsáním na 1111 atd.).
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
