Koš???

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Koš???

Post by Aleš M. »

Existuje ve Win v HTC něco jako Koš v klasických Win na compu? Není někde skrytý? Nebo vše co "vyhodím" je smazáno navždy? Zajímá mě to proto aby se zbytečně i po vymazání nepotřebného nezas..... paměť. Díky. A.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Koš???

Post by Ruslan Botsyurko »

Žádná obdoba koše na Windows Mobile neexistuje. Zařízení má flash paměť a to, co vyhodíš, je zkrátka fuč. Pokud máš nedostatek místa ve vnitřním úložišti, hledej problém jinde (například ukládání stažených souborů, vyzváněcí melodie, nastavení ukládání ve fotoaparátu, poznámkách, Wordu atd.).
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Koš???

Post by Pistolník »

Myslím, že v Resco Exploreru (nebo jak se to jmenuje) koš existuje.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Koš???

Post by Ruslan Botsyurko »

To jo, ale to jenom pokud mažeš soubory přes Resco Explorer.
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Koš???

Post by Aleš M. »

Fajn, takhle mi to stačí. Mám alespoň jistotu, že se to "vyhozené" opravdu "tajně" nikam neukládá. Díky všem za odpovědi a beru toto téma jako zodpovězené. Aleš.
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Koš???

Post by Pistolník »

Tak to Tě asi zklamu. Ono se to sice nikam tajně neukládá, ale smazat znamená, že to systém pouze ignoruje. A do té doby, než se to přepíše souborem jiným, to tam stále je. A tedy dá se k tomu eventuelně dostat.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Koš???

Post by Ruslan Botsyurko »

2 Pistolník: Nepleteš si to s harddiskem? Tam to funguje tak, jak píšeš, ale u flash paměti se prostor po smazaném souboru přepíše na binární jedničky. Při ukládání dalších souborů se pak třeba 1111 může změnit na 1010 , ale původní zápis jen tak snadno nezískáš.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Koš???

Post by IkE Blaster »

Řekl bych, že má trochu pravdu, resp. je to o přístupu systému. I na HDD lze soubor smazat natvrdo, tedy přepsáním na 1111 (zmagnetizováním :) ) a odstraněním informace o souboru. U Flash to je podobné, na začátku paměti by měly být informace o souborech a když se maže soubor, tak by mělo stačit smazat tu informaci ze začátku (případně lze také natvrdo smazat i data přepsáním na 1111 atd.).
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests