Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.

Post by Aleš M. »

Proč se mi najednou začaly ukládat příchozí SMSky na SIM kartu? Paměť telefonu je dostatečná. Nebo je to někde pevně nastaveno a jestliže se překoná určitý limit SMS tak se to začne ukládat na SIMku? A dá se toto event. nastavení někde změnit? Díky za radu. Aleš.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.

Post by Ruslan Botsyurko »

Těžko říct, zkus se podívat v mobilním outlooku do Menu-->Tools-->Storage , ale pokud máš dostatek vnitřní paměti, tak by se měly SMS defaultně ukládat do ní, a ne na SIM. Neměnil jsi v poslední době něco v registrech, nebo neinstaloval žádnou systémovou utilitu?
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.

Post by Aleš M. »

Nic jsem neinstaloval a v registrech jsem se taky nešťoural. Po vymazání pár desítek SMSek se to začalo ukládat zase do vnitřní paměti kterou jsem ale měl i před tím dostatečně velkou. Prostě po cca 500 SMS se to začalo před tím ukládat na SIMku.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest