Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.
Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.
Proč se mi najednou začaly ukládat příchozí SMSky na SIM kartu? Paměť telefonu je dostatečná. Nebo je to někde pevně nastaveno a jestliže se překoná určitý limit SMS tak se to začne ukládat na SIMku? A dá se toto event. nastavení někde změnit? Díky za radu. Aleš.
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.
Těžko říct, zkus se podívat v mobilním outlooku do Menu-->Tools-->Storage , ale pokud máš dostatek vnitřní paměti, tak by se měly SMS defaultně ukládat do ní, a ne na SIM. Neměnil jsi v poslední době něco v registrech, nebo neinstaloval žádnou systémovou utilitu?
Samovolné ukládání se SMSek na SIMku.
Nic jsem neinstaloval a v registrech jsem se taky nešťoural. Po vymazání pár desítek SMSek se to začalo ukládat zase do vnitřní paměti kterou jsem ale měl i před tím dostatečně velkou. Prostě po cca 500 SMS se to začalo před tím ukládat na SIMku.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
