prosim vás chcem sa spýtať ako alebo kde nastavím vyditelnosť bluetooth ?
lebo ked chcem niečo poslať z iného mobilu tak ma nenájde.. alebo kde može byť ešte problém ??
a ako odošlem napr. voláku mp3-ku ??
bluetooth :(
bluetooth :(
Karta sense nastaveni, dole v pravo je nabidka, nastaveni, ikona bluetooth, zalozka ozubena kolecka a tam je nabidka viditelnosti.....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
