bluetooth :(

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

bluetooth :(

Post by majo9 »

prosim vás chcem sa spýtať ako alebo kde nastavím vyditelnosť bluetooth ?
lebo ked chcem niečo poslať z iného mobilu tak ma nenájde.. alebo kde može byť ešte problém ??
a ako odošlem napr. voláku mp3-ku ??
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Mon Jun 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

bluetooth :(

Post by Jindrapro »

Karta sense nastaveni, dole v pravo je nabidka, nastaveni, ikona bluetooth, zalozka ozubena kolecka a tam je nabidka viditelnosti.....
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest