Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Pupu
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Thu Aug 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Pupu »

Zdravim, jakozto absolutni laik, ktery s WinMo zarizenim nikdy nepracoval dele nez par minut, mbych se chtel dotazat zkusenych, co maji HTC HD2 s oficko CZ romkou. Uvazuji totiz pro otce o vyberu noveho telefonu a vzhledem k provazanosti s exchange serverem v praci a pozadavku na co nejvetsi obrazovku (ma desne siroke prsty) me napadl prave HTC HD2. Zde ony dotazy:
1. Umi HD2 pres exchange synchronizovat krome kalendare, mailu a kontaktu taky ukoly (v menu jsem to videl, ale zajima me, zda to skutecne funguje?
2. Pokud ano, zobrazuji se tyto ukoly v HTC kalendari tak jako v Outlooku na PC, tzn. posunuji se ze dne na den dokud nejsou splneny a jsou videt i na today obrazovce?
3. Lze nejak bez vetsiho zasahu do telefonu dosahnout toho, aby na Today obrazovce misto tech tri obrich ikon bylo videt vice udaju z kalendare a jsou tam pripadne videt i ukoly?
4. Pokud ne, lze toho nejak snadno a bez flashovani apod. operaci dosahnout jinak? (pokud mozno tak, abych jen stahnul nejaky cab a pustil ho a bylo to)?
5. Lze do tech 9 poli na ikony dat i zastupce napr. na rychle zapnuti wifi, dani vibracniho rezimu apod.?
Vic me zatim nenapada, predem diky kazdemu za postrehy.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by YAMATO »

1) vlastně ani nevím...nepoužívám úkoly.

2) HTC kalendář ne, Today ne.

3) Ano, aplikace Co0kieHomeTab umožňuje velmi mocně upravit TodaySense včetně úkolů a mnohého dalšího.

5) I toto umí Co0kieHomeTab.
Stevik
smartguru
smartguru
Posts: 768
Joined: Sun Jul 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Location: Brno
Contact:

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Stevik »

ad. 1 - meto jede vse, vcetne ukolu.
Pupu
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Thu Aug 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Pupu »

Stevik: A jak a kde jsou pak ty ukoly videt? Pouze v outlook slozce? V HTC kalendari ani na Today se tedy skutecne neukazuji jak pise kolega vyse? Ty ukoly jsou pro me dost zasadni vec, proto se na to tak vyptavam.

6. Jak se vlastne na WinMo prepinaji aplikace v multitaskingu. Chce to nejaky manager, nebo staci HW podrzet nejake tlacitko jako na Androidu?
Stevik
smartguru
smartguru
Posts: 768
Joined: Sun Jul 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Location: Brno
Contact:

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Stevik »

Moznosti je vic, bud klasicky (u ukolu se v HTC nenamahali s redesignem), nebo umistene na obrazovce, anebo Sensetasks (stesti, ze se namahal nekdo jiny a program udelal) :)

Image

Urcite budou i dalsi programy.

a ad. 6. Treba muzes doinstalovat Resco Task Manager. Pridrzis tlacitko prijmuti hovoru a naskoci.

Image
Pupu
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Thu Aug 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Pupu »

Diky moc i za ty obrazky. Ten druhy obrazek je defautni romka bez uprav nebo je to nejak potunene?
Stevik
smartguru
smartguru
Posts: 768
Joined: Sun Jul 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Location: Brno
Contact:

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Stevik »

Druhy obrazek (pokud myslis ty ukoly) je pouze lehce doladen krzeva
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ht&start=0
Vsechno jsou zakladni komponenty, pouze jsem je vybral a vyskove umistil.
Pupu
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Thu Aug 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Pupu »

Cili jestli tomu dobre rozumim, tak si sosnu akorat ten Cookies home tab, nainstaluju bez nejakych dalsich zasahu a pak si normalne pres volby primo na plose vse upravim, je to tak?
Stevik
smartguru
smartguru
Posts: 768
Joined: Sun Jul 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Location: Brno
Contact:

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Stevik »

A, samozrejme, jeste CHTEditor - Editor for Co0kie's Home Tab.
Pupu
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Thu Aug 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Pupu »

Ok diky, jdu si to secko nastudovat, jeste jeden stupidni dotaz: zustane i pak cely telefon v cestine?
Stevik
smartguru
smartguru
Posts: 768
Joined: Sun Jul 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Location: Brno
Contact:

Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi

Post by Stevik »

Jasne, cely cesky - cestina je v ROM.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest