Dioda bliká (blesk) při vyfocení ale nesvítí ještě před vyfocením, jestli víte co myslím, takže ve VELMI hrozných světelných podmínkách pomalu na displeji ani nevidím kam s foťákem mířím a odhadem s nataženýma rukama musím hádat co fotím.
Byl bych moc rád kdyby jste mi někdo poradil, tohle už mě potrápilo
Děkuju

