Přisvětlení u focení

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Přisvětlení u focení

Post by honefr »

Dobrý den, dříve s oreginální ROM když jsem zapnul fotoaparát a kliknul na ikonu blesku tak se rozsvítila dioda, ale od té doby co mám ROM od miriho tak se vůbec nic nestane.
Dioda bliká (blesk) při vyfocení ale nesvítí ještě před vyfocením, jestli víte co myslím, takže ve VELMI hrozných světelných podmínkách pomalu na displeji ani nevidím kam s foťákem mířím a odhadem s nataženýma rukama musím hádat co fotím.

Byl bych moc rád kdyby jste mi někdo poradil, tohle už mě potrápilo :???:
Děkuju
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Přisvětlení u focení

Post by htcjirka »

Rom od Miriho pouziva novejsi verzi aplikace i ovladacu z T-Mobile US romek.U predchozich verzi byl problem s presvicenim nekterych fotek.Tato novejsi verze uz tedy pri foceni zejmena pri horsim nebo zadnem osvetleni nedela fotky presvicene,ale take nerozsviti trvale diodu pred focenim.
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Přisvětlení u focení

Post by honefr »

A má to řešení :?: To trvalé přisvětlení před focením.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Přisvětlení u focení

Post by htcjirka »

Ja to neresil,protoze protoze byla pro mne dulezitejsi nepresvetlenost fotek.Takze reinstalaci aplikace kamery na predchozi verzi jsem nezkousel.
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Přisvětlení u focení

Post by honefr »

Ale i dřív to na přesvětlenost nemělo vliv protože to přisvětlení pred focením se muselo extra zapnout jinak to bylo stejné jako teď.
No jo no, ale jestli to nějak nejde, tak to už je jedno :cry:
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest