Dobrý den. Mohl by mě někdo poradit jak přidat dokument tab do HTC Sense? Nejlépe pomoci .cab
Děkuji za rady
Karta dokumentů?
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
-
Mezek
- častý přispěvatel

- Posts: 250
- Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
- Zařízení: HTC HD, HD2
- Location: Plzeň
Karta dokumentů?
Koukni se tady - 83.Samostatná instalace záložky HTC Dokumenty. Pokut máš originál ROM 1.66, tak je to nefunkční.
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
Karta dokumentů?
No bohužel mám, takže nic..
Who is online
Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest