Karta dokumentů?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Karta dokumentů?

Post by premikkoci »

Dobrý den. Mohl by mě někdo poradit jak přidat dokument tab do HTC Sense? Nejlépe pomoci .cab
Děkuji za rady
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Location: Plzeň

Karta dokumentů?

Post by Mezek »

Koukni se tady - 83.Samostatná instalace záložky HTC Dokumenty. Pokut máš originál ROM 1.66, tak je to nefunkční.
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Karta dokumentů?

Post by premikkoci »

No bohužel mám, takže nic..
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest