SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7
SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7
vobec nevim ako synchronizovať. Mám nainštalovaný win mobile device center 61 64 bit a ked pripojím diamonda, tak v nom ukazuje stále activesync alebo disk, no a v PC ked otvorim tan center, tak sa ta tvári ako keby nič nebolo pripojené? Mohli by ste mi s tým poradiť? Dík
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7
Start-->Settings-->Connections-->USB to PC-->ActiveSync a zaškrtnout políčko "Enable advanced network functionality" (resp. u některých ROM "Enable faster data synchronisation"). To by mělo stačit.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
