SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
bmac
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Mon Dec 07, 2009 10:04
Zařízení: htc desire

SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7

Post by bmac »

vobec nevim ako synchronizovať. Mám nainštalovaný win mobile device center 61 64 bit a ked pripojím diamonda, tak v nom ukazuje stále activesync alebo disk, no a v PC ked otvorim tan center, tak sa ta tvári ako keby nič nebolo pripojené? Mohli by ste mi s tým poradiť? Dík
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7

Post by Ruslan Botsyurko »

Start-->Settings-->Connections-->USB to PC-->ActiveSync a zaškrtnout políčko "Enable advanced network functionality" (resp. u některých ROM "Enable faster data synchronisation"). To by mělo stačit.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest