fólie
-
vlezminazada
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu May 06, 2010 13:33
- Zařízení: htc touch diamond 2
fólie
cau mam dotaz jak nalepit folii která byla přibalená u HTC jestli je samolepící nebo jestli ji mam přilepit nějakym speciálním lepidlem nebo něco tak samozřejmě že sem jí skoušel odlepit ale připadá mi že neni samolepící nevim no
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
fólie
Nepotřebuješ lepidlo, ale ani není přímo samolepící (neobsahuje lepidlo) 
-
vlezminazada
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu May 06, 2010 13:33
- Zařízení: htc touch diamond 2
fólie
dík no ted už aspon vim že neni samolepící a že nepotřebuju lepidlo ale stále teda nevim jak jí mam nalepit :D
-
baron
- přispěvatel

- Posts: 133
- Joined: Mon Oct 13, 2008 20:46
- Zařízení: HTC Touch Cruise
- Location: Česká Lípa
fólie
U snad každé fólie máš obrázkový návod, jak fólii aplikovat na displej.
Nebo si pročti tento článek, v odstavci Aplikace fólie na displej máš popis jak na to.
Nebo si pročti tento článek, v odstavci Aplikace fólie na displej máš popis jak na to.
-
vlezminazada
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu May 06, 2010 13:33
- Zařízení: htc touch diamond 2
fólie
tak tady u té nebyl a chtěl jsem se zeptat neni možné že by folíe po zakoupiení už byla nalepená protože z toho "kusu plastu"
co jsem měl v balení nic sloupnou co bych poté aplikoval na display nejde.Navíc mam u mikrofonu a předního fotoaparátu miniaturní vzduchoví bubliny spíš že folie na tom už nedrží a na kraji displaye je jedno černý malí smítko.Ještě k tomu předešlímu vyjádření to samolepící mělo bejt v uvozovkách že se prostě folie musí sloupnout
co jsem měl v balení nic sloupnou co bych poté aplikoval na display nejde.Navíc mam u mikrofonu a předního fotoaparátu miniaturní vzduchoví bubliny spíš že folie na tom už nedrží a na kraji displaye je jedno černý malí smítko.Ještě k tomu předešlímu vyjádření to samolepící mělo bejt v uvozovkách že se prostě folie musí sloupnout
-
vlezminazada
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu May 06, 2010 13:33
- Zařízení: htc touch diamond 2
fólie
právě no sem taky čet že by neměla bejt nalepená ale když jsem 1/2 hodiny strávil odlepit folie která neni tak mi to přošlo dovný no.Takhle to asi nepoznam no poslal sem už dotaz prodejci jesli je nalepaná nebo jestli mě ošidily :D tak sem zvedavej
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
fólie
Pardon, nějak se mi omylem povedla smazat kus mé původní zprávy. Pro nalepení stačí při sloupávání přiložit na display, ona se jakoby přilne. Jinak vždycky jsem jí sundaval stejně jako když máš samolepku na papíře, opatrně ohnout od jednoho konce a fólie se odloupne od toho papíru. Na displayi by měla být z výroby ochránná fólie, která by ale měla mít na nějakém okraji výstupek pro sloupnutí. Poté by měla být v balení už ta ochranná. Těžko říct, ale řekl bych, že už ti jí nalepili na přístroj.
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest