Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

zkousel jsem nahrat novou ROM z pametove karty, ale behem naravani mi na telfonu znovu skocila trikolora a nic se nedelo.. Vyndal jsem baterku a zkousel jsem to nahrat znova, ale porad mi to pise upgrade rom code error a pak se mi akorat ukaze loading... nevite nekdo co s tim?? :(
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Musis pomoci HSPL telefon odemknout
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

To jsem zkousel, ale napsalo mi to tohle: CRITICAL ERROR, Flow: 00000003 Error code: 00000004 Desciption: Bad Model ID..
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Ono to taky neni delany na iphone, jak mas v popisu :)
Pouzivas blbou verzi HSPL... verzi pro jinej model
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

a to ja vim :D ja pouzivam tu co jsem stahl tady a nebo na xda... u ty co jsem stahl tady mi pise you must have SPL 1.42.0000.. a kdyz pouzijo to z xda tak mi pise tamto co jsem napsal predtim
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Libunda »

Použil bych HSPL II a podle toho, jakou ROM se snažíš nainstalit bych si vybral jaký přesně SPL použít ( na toto budeš při odemykání dotázán)
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

A co tam mas za SPL? Kdyz skocis do bootloaderu
Tady je neco psano, nemas nahodou US verzi? http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=6217936" onclick="window.open(this.href);return false;
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

SPL mi pise 1.66.0000 XE... Zkousel jsem vsechny 3 HSPL co tam jsou, ale ve vsech mi to hazi tu chybu... Pred tim jsem tam instaloval HSPL 2 a slo bez problemu..
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Si to po*ral a instaloval z karty ROM 1.66, a ta Ti to zamkla...
Nainstaluj oficialni ROM 1.43 nebo 1.48... A potom ti pujde udelat HSPL, protoze Ti vrati SPL na 1.42
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

ok zkusim to a dam vedet. Mohl by take byt problem ze to HD2 je od T-Mobilu?
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Ne, tim by to byt nemelo... Jinak navod je zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=135&t=16940" onclick="window.open(this.href);return false;
Musis tu starsi ofiko ROM flashnout z karty... Potom tam v pohode das HSPL2 a muzes ladovat neofiko ROM
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

muzu se jeste zeptat jak udelam z toho exe souboru ten soubor .nbh aby mi sel nahrat z pametovky? sorry ze se ptam jak tupec, ale windowsy jsemel zatim jen parkrat a moc toho o nich nevim
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Pouzij treba 7zip... Ten umi exe otevrit jako jakykoliv jiny zazipovany soubor a z nej vykopiruj ten ruu_signed.nbh. Nebo to spust a najdes to na disku v docasnych souborech, zalezi co mas za system v PC... Ten fajl prejmenuj a nakopiruj na kartu
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Libunda »

Kurnik, co mají všichni s tím flashováním z SD ??
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

tak jsem to zkusil presne podle navodu a stalo se mi akorat to, ze to skocilo do bootloaderu a tam je napsano
HX-BC
SPL-1.66.0000 XE
MicroP (LED) 0x05
MicroP(TOUCH) 0x30
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Musis mit SD zformatovanou jako FAT32, leoimg.nbh v rootu karty. Nesmis volume down drzet dlouho zmacknute, jinak zrusis dotaz na flashovani
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

jj takhle jsem to presne udelal, jenze oni mi tam naskoci loading... ale pak hned se mi tam napise 00028002 not allow a skoci to zpatky..
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Potrebujes origo verzi ROMky primo od T-shitu nebo od koho to mas....
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

noo tak to bude asi problem, protoze ja jsem koukal na jejich stranky a tam ji nemaj vubec ke stazeni. :(
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

http://www.htc.com/uk/SupportDownload.a ... &dl_id=902" onclick="window.open(this.href);return false;

Anglickej T-d*b*l by nesel?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest