Jak zrusit zobrazovani delicich linek u tematka?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
dck
VIP
VIP
Posts: 120
Joined: Mon Jul 17, 2006 6:30

Jak zrusit zobrazovani delicich linek u tematka?

Post by dck »

Tohle me pomerne dost trapi, jelikoz si tunim phone k obrazu svemu a ty delici linky jsou vec, kterou skutecne nepotrebuju. Nekde na SBSH forech jsem videl typky bez WADesktop, kteri byli bez linek, takze z toho usuzuju, ze to v praxi funguje. Ale jak, to netusim:)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Mrkni na tuhle diskuzi http://www.ppcsg.com/lofiversion/index.php/t69565.html

(doporucuji tam nainstalovat utilitu Tweaks2k2.net, ktera to pry umi), tak to vyzkousej a dej vedet.
dck
VIP
VIP
Posts: 120
Joined: Mon Jul 17, 2006 6:30

Post by dck »

Bohuzel, Tweaks2K2.net umoznuje pouze menit barvu, ale sirku nebo pruhlednost uz ne. Jinej navrh?.)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

ses si jistej, ze to today co si videl bylo vazne bez linek (ze tam treba nepouzili WisBar Advance Desktop)?

Zkousel sem hledat, ale vsude sem nachazel odpovedi jako tahle
the lines can't be removed. But what we can do is to alter the colour to make it blend in with our theme of choice on the today screen
:-( Muzes sem kdyztak hodit linky na ty today co si videl?
dck
VIP
VIP
Posts: 120
Joined: Mon Jul 17, 2006 6:30

Post by dck »

mno je to v tomto threadu na sbsh forech
http://www.sbsh.net/forums/index.php?sh ... ntry139535

jestli nemas pristup, tak to sem eventuelne zkopiruju
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest