Jak zrusit zobrazovani delicich linek u tematka?
Jak zrusit zobrazovani delicich linek u tematka?
Tohle me pomerne dost trapi, jelikoz si tunim phone k obrazu svemu a ty delici linky jsou vec, kterou skutecne nepotrebuju. Nekde na SBSH forech jsem videl typky bez WADesktop, kteri byli bez linek, takze z toho usuzuju, ze to v praxi funguje. Ale jak, to netusim:)
Mrkni na tuhle diskuzi http://www.ppcsg.com/lofiversion/index.php/t69565.html
(doporucuji tam nainstalovat utilitu Tweaks2k2.net, ktera to pry umi), tak to vyzkousej a dej vedet.
(doporucuji tam nainstalovat utilitu Tweaks2k2.net, ktera to pry umi), tak to vyzkousej a dej vedet.
ses si jistej, ze to today co si videl bylo vazne bez linek (ze tam treba nepouzili WisBar Advance Desktop)?
Zkousel sem hledat, ale vsude sem nachazel odpovedi jako tahle
Muzes sem kdyztak hodit linky na ty today co si videl?
Zkousel sem hledat, ale vsude sem nachazel odpovedi jako tahle
the lines can't be removed. But what we can do is to alter the colour to make it blend in with our theme of choice on the today screen
mno je to v tomto threadu na sbsh forech
http://www.sbsh.net/forums/index.php?sh ... ntry139535
jestli nemas pristup, tak to sem eventuelne zkopiruju
http://www.sbsh.net/forums/index.php?sh ... ntry139535
jestli nemas pristup, tak to sem eventuelne zkopiruju
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

