Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Nevíte někdo, jak je možné, že v kompasu nemám tlačítko "cíl"? Případně kde se dá zapnout? Stáhl jsem si manual k HD2, ale tam je popsáno jen jeho použití, nicméně já ho vůbec nemám.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Moment, jaký tlačítko "cíl"? Co to má dělat?
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
V některých ROM není... V těch "vařených". Chce to jinou ROM...
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Jsem předevčírem nahrával oficiální 1.66.
-
rein
- přispěvatel

- Posts: 148
- Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
- Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
- Location: Prievidza
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Ja mam tiez ofico 1.66+SS a toto tlacitko to mam, hladal by som problem v google maps, nakolko toto tlacitko priamo otvara tuto aplikaciu.
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Aha, já přeinstaloval Google mapy na poslední verzi a dal ji na kartu. Že by musely být přímo v PDA?
-
rein
- přispěvatel

- Posts: 148
- Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
- Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
- Location: Prievidza
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Asi, ja som s Google maps nic nerobil, v podstate som to vyskusal, az teraz, ked som cital tento post 
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
J. M., změň HKLM/Softare/HTC/DigitalCompas/IsdestinationMode na 1. Akorát stejně nevím, jak přidat cíl, naviguje mě to na něco ve vzdálenosti 1124 km...nechápu.
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Přidat cíl je snadné- posun mapy google, které se otevřou po kliknutí na přidat cíl kam potřebuješ- přibliž, oddal, posuŇ, pak a daném umístění podrž prst a máš nový cíl. spíš nevím jak aktualizovat na nové google maps a vyplatí li se to, a kam to instalovat. to samé s novou opera mobile.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
No to právě nefunguje, nic se neotevře. Možná právě proto, že jsem nainstaloval novější versi a přesunul na kartu.
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
a ta stará verze zůstala ve phounu. Zkus novou odebrat a uvidíš.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Nezůstala, smazal jsem ji. Ale je to jinak, funguje to i s novější, ale musí být v PDA, ne na kartě.
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Yamato: porad lame : kdyz si stahnu new googlemaps a dam nainstalovat do PDA,tak ta stara verze se odinstaluje,nebo prepise? vcetne registru atd. at v hd2 nezustane binec. neb nevim,jak pred instalaci nove verze odebrat starou?
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
Mě se nepřepsala, musel jsem ji odmazat ručně. Ale jen tu z ProgramFiles. Ale registry se přepsaly. Taky zvláštní...
Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu
diky,takze stahnu, pred instalaci z pda z programfiles vymazu stare googlemaps, nainstaluju nove do pda a je to,dik.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
