Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by J. Mlejnek »

Nevíte někdo, jak je možné, že v kompasu nemám tlačítko "cíl"? Případně kde se dá zapnout? Stáhl jsem si manual k HD2, ale tam je popsáno jen jeho použití, nicméně já ho vůbec nemám.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by YAMATO »

Moment, jaký tlačítko "cíl"? Co to má dělat?
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by Petulinek »

V některých ROM není... V těch "vařených". Chce to jinou ROM...
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by J. Mlejnek »

Jsem předevčírem nahrával oficiální 1.66.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by rein »

Ja mam tiez ofico 1.66+SS a toto tlacitko to mam, hladal by som problem v google maps, nakolko toto tlacitko priamo otvara tuto aplikaciu.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by J. Mlejnek »

Aha, já přeinstaloval Google mapy na poslední verzi a dal ji na kartu. Že by musely být přímo v PDA?
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by rein »

Asi, ja som s Google maps nic nerobil, v podstate som to vyskusal, az teraz, ked som cital tento post :grin:
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by YAMATO »

J. M., změň HKLM/Softare/HTC/DigitalCompas/IsdestinationMode na 1. Akorát stejně nevím, jak přidat cíl, naviguje mě to na něco ve vzdálenosti 1124 km...nechápu.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by icepoint »

Přidat cíl je snadné- posun mapy google, které se otevřou po kliknutí na přidat cíl kam potřebuješ- přibliž, oddal, posuŇ, pak a daném umístění podrž prst a máš nový cíl. spíš nevím jak aktualizovat na nové google maps a vyplatí li se to, a kam to instalovat. to samé s novou opera mobile.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by YAMATO »

No to právě nefunguje, nic se neotevře. Možná právě proto, že jsem nainstaloval novější versi a přesunul na kartu.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by icepoint »

a ta stará verze zůstala ve phounu. Zkus novou odebrat a uvidíš.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by YAMATO »

Nezůstala, smazal jsem ji. Ale je to jinak, funguje to i s novější, ale musí být v PDA, ne na kartě.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by icepoint »

Yamato: porad lame : kdyz si stahnu new googlemaps a dam nainstalovat do PDA,tak ta stara verze se odinstaluje,nebo prepise? vcetne registru atd. at v hd2 nezustane binec. neb nevim,jak pred instalaci nove verze odebrat starou?
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by YAMATO »

Mě se nepřepsala, musel jsem ji odmazat ručně. Ale jen tu z ProgramFiles. Ale registry se přepsaly. Taky zvláštní...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Post by icepoint »

diky,takze stahnu, pred instalaci z pda z programfiles vymazu stare googlemaps, nainstaluju nove do pda a je to,dik.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest