uvolnění paměti

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Sat Jan 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

uvolnění paměti

Post by Meggy »

Franky52
instaloval jsem víc programů, na 90% myslím, že mi to zmrvil tento (nejde mi prvním hw tlačítkem aktivovat dialer a zpětné tlačítko tak nejede)

ještě dotaz k nové rom, stačí jen spustit exe soubor v telefonu? nemusí být k tomu nějaký program?
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

uvolnění paměti

Post by rein »

Veľmi dobrý program na správu obsadeného miesta na zariadení "TreeSize Mobile" podľa veľkosti obsadeného miesta v zložkách.
http://www.jam-software.com/freeware/index.shtml
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest