Franky52
instaloval jsem víc programů, na 90% myslím, že mi to zmrvil tento (nejde mi prvním hw tlačítkem aktivovat dialer a zpětné tlačítko tak nejede)
ještě dotaz k nové rom, stačí jen spustit exe soubor v telefonu? nemusí být k tomu nějaký program?
uvolnění paměti
-
rein
- přispěvatel

- Posts: 148
- Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
- Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
- Location: Prievidza
uvolnění paměti
Veľmi dobrý program na správu obsadeného miesta na zariadení "TreeSize Mobile" podľa veľkosti obsadeného miesta v zložkách.
http://www.jam-software.com/freeware/index.shtml
http://www.jam-software.com/freeware/index.shtml
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest