Spb TV
Spb TV
Při spuštění se mi načtou programy. Zvolím program, který chci sledovat a celou dobu mi to píše Otevírání... a nic už se dál neděje. Není potřeba mít ještě něco instalovaného aby to chodilo? Spouštím to na síti 3G
Díky moc
Díky moc
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
Spb TV
spb tv 1.2 taky bez problemu cesky je tam myslim jen 24 a to musis dat kod na registraci.. ale je tam dost sportovnich..
Spb TV
Registruje se celý program SPB TV, ne televizní programy. Bohužel, Rusáci na nás, i přes dřívější ujišťování, že okruh stanic v češtině rozšíří, kašlou. Je tam jen ČT24 a pak ještě slovenská TA3. Ale taková hudební hitparáda na nějaké arabské televizi, to je "paráda"!
Spb TV
ct24 tam nemam
zato ta3 ano a spoustu dalsich arabskych, angl, nemeckych atd... daji se nejak programy dodat nebo zalezi jen na spb...? stahnul jsem si to kvuli olympiade a ono prd
por. znate nejaky jiny programek na tv?
Spb TV
ČT24 teď po dobu olympiády není volně v zahraničí přístupná, proto ji asi vyřadili. Mně také zmizela.
Nainstaluj si Operu Mobile - viz diskuse http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=17771" onclick="window.open(this.href);return false;
a pak můžeš ČT24 na http://www.ct24.cz" onclick="window.open(this.href);return false; normálně přijímat.
Bohužel olympiádu jsem nikde volnou, která by chodila, nenašel, protože naši to nevysílají ve Flashi, ale v Silverlightu, což žádný z mobilních prohlížečů ani programů neumí. Škoda....
Pokud by někdo nějaké vysílání našel, budu velice rád!!!!
Nainstaluj si Operu Mobile - viz diskuse http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=17771" onclick="window.open(this.href);return false;
a pak můžeš ČT24 na http://www.ct24.cz" onclick="window.open(this.href);return false; normálně přijímat.
Bohužel olympiádu jsem nikde volnou, která by chodila, nenašel, protože naši to nevysílají ve Flashi, ale v Silverlightu, což žádný z mobilních prohlížečů ani programů neumí. Škoda....
Pokud by někdo nějaké vysílání našel, budu velice rád!!!!
Spb TV
ve flashi je tady http://www.eurovisionsports.tv/olympics/" onclick="window.open(this.href);return false; ale opera mi to nechce prehrat a ie to nacita a nacita ale nespusti 
-
Qaz
- častý přispěvatel

- Posts: 156
- Joined: Mon Nov 17, 2008 20:34
- Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
- Location: HK
- Contact:
Spb TV
Zkuste to přehrát ve Skyfire (ať už flash nebo silverlight). V tomhle prohlížeči jsem se díval v pondělí na živý přenos představení WP7 na MWC ze stránek microsoftu což bylo v Silverlightu a šlo to v pohodě
.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

