celkom zaujimavy mod, skusal uz niekto?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483" onclick="window.open(this.href);return false;
doplnene

: Na xda fore sa objavil novy mod pre Manilu 2.5. Viacmenej jednoduchsie upravuje rozlozenie ikon, ktore sa teraz robilo cez zasah do registrov. Defaultne je nastavených 16 odkazov na programy na hlavnej obrazovke, navyse je rozsirene znazornenie udalosti kalendara, zmena rozlozenia programov v ponuke start. viac na horeuvedenej adrese, vratane obrazkov
