Manila mod

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Fri Sep 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

Manila mod

Post by Mauik »

celkom zaujimavy mod, skusal uz niekto?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483" onclick="window.open(this.href);return false;

doplnene :wink: : Na xda fore sa objavil novy mod pre Manilu 2.5. Viacmenej jednoduchsie upravuje rozlozenie ikon, ktore sa teraz robilo cez zasah do registrov. Defaultne je nastavených 16 odkazov na programy na hlavnej obrazovke, navyse je rozsirene znazornenie udalosti kalendara, zmena rozlozenia programov v ponuke start. viac na horeuvedenej adrese, vratane obrazkov :wink:
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

Manila mod

Post by Libunda »

Mnooo, mohl si se taky rozepsat, o co jde a třeba hodit i něco česky. Teď musí lidi surfovat na xda a překládat, aby pochopili... :???: A nakonec třeba zjistí, že se jich to vůbec netýká a nezajímá !!
EDIT: OK, mnohem lepsí
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

Manila mod

Post by anawarr »

ten způsob zobrazení schůzek je velmi zajímavě a dobře řešen.

btw: neumím anglicky, proto se zeptám. ten cab dole provede všechny popsané změny?
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Manila mod

Post by YAMATO »

To je určitě změna k lepšímu, pakliže to ovšem nepřinese nějaký bug.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

Manila mod

Post by jarysek120 »

je to celkem dobre a dokonce to zobrazuje vsechny ikonky... konecne... :grin:
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Manila mod

Post by motas »

je to dobré, akorát se to nemá ráno se zmeškanými hovory na hlavní obrazovce :-(
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

Manila mod

Post by anawarr »

nejde mi zaregistrovat se na xda (nerozumím antispamové otázce). nemohl byste někdo ten cab hodit sem?
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

Manila mod

Post by jarysek120 »

me se tam nezobrazujou :)
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Manila mod

Post by motas »

no právě :-). Jestli myslíš zmeškaný hovory, tak právě na to je cab, aby se zobrazovaly, ale s tímhle modem to nefunguje.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

Manila mod

Post by jarysek120 »

tojo ja vim ale to nepotrebuju... staci zmacknout na telefon a hned je tam mam ne?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest