Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pokinator
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sun Dec 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Post by Pokinator »

Dobrý den,

Mám jen malý dotaz...Nainstaloval jsem si ROM 6.5 (Verze 2.17.707., jiná na můj telefon nefunguje, takže nevím jestli někdo tuto verzi má a poradí mi) a vše funguje bez problému, akorát úvodní obrazovka mě trápí. Pokaždé když kliknu na rychlé zobrazení spuštěných programu v horním panelu a následně kliknu zpět na úvodní obrazovku hodiny se posunou o hodinu dozadu a následně se přetočí na správný čas+ještě poskočí minuta...navíc pod hodinami se mi ukazuje úplně jiná teplota než ta která je v okně s počasím...

Nevíte čím to je? jak se tohoto neduhu zbavit? hodiny mi až tak nevadí spíš to nesprávné ukazovaní teploty...Díky moc za rady...
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Location: Plzeň

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Post by Mezek »

Hodiny se řeší například zde .
User avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Mon Jul 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Post by Jess »

Pocasie tu : http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... asie+na+D2" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokinator
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sun Dec 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Post by Pokinator »

Díky moc:)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest